et
en
Teksti suurus:
A A A

Carolin Illenzeeri Fondi heategevuslik kontsert «Laulud sõdurile» toimub neljandat korda

03.06.2015
Carolin Illenzeeri Fondi heategevuskontseril «Laulud sõdurile» 22. juunil Kärdla jahihallis astuvad üles tuntuimad Eesti artistid, et toetada raskelt vigastatud või teenistusel surma saanud kaitseväelaste laste tulevast haridusteed ja tagada neile hea haridus.
 
Fondil on heaks traditsiooniks korraldada Võidupüha paraadi eelsel päeval meeldejääv ja kaunis kontsertetendus pühendusega kõigile langenud või haavata saanud Eesti kaitseväelastele. Seekord toimub kontsert Kärdlas, 22. juuni suveõhtul mereääres asuvas jahihallis kell 19.30 (Sadama 30a, Kärdla).
Carolin Illenzeeri Fondi heategevuskontsert «Laulud sõdurile» toimub juba neljandat aastat ja seal korral esinevad Luisa Värk, Riho Sibul, Jaanus Nõgisto & Tõun, Liisi Koikson, Mikk Mäe, Grete Paia, Hanna - Liina Võsa ja kaasategev on Kaitseväe orkester ning lauluansambel Reserv. Õhtujuhid on Hanna-Liina Võsa ja Raivo E.Tamm.

"Hiiumaa on täna jätkuvalt kõige turvalisem piirkond Eestis. Laulud sõdurile kontserdiga mitte ainult ei koguta toetusi, vaid kasvatatakse ka eesti inimeste kaitsetahet ja selles on Carolin Illenzeeri Fondil märkimisväärne roll," märkis Hiiu vallavanem Georg Linkov.
Carolin Illenzeeri Fondi patroon on president Toomas Hendrik Ilves. Carolin Illenzeeri Fond loodi 2011. aastal ja üheskoos kõikide toetajatega tagatakse Eesti kaitseväes või välismissioonil hukkunud või viga saanud perede lastele hea haridus ning kindlustakse tulevik ning juba järgmisel aastal tähistab Fond oma 5 tegevusaastat. "Iga toetus Carolin Illenzeeri Fondi lastele tagab rõõmsama tuleviku," lisas fondi tegevjuht Marge Paas. "ning kindlasti püüame täna juba tähistada väärikalt järgmise aasta 5 tegevusaastat, mille sissejuhatuseks on heategevuskontsert Hiiumaal".
Heategevusliku kontserdi korraldajad on Carolin Illenzeeri Fond ja Eesti Kaitsevägi.

Heategevuskontserdist teeb otseülekande Eesti Rahvusringhääling 22. juunil kell 19.30 ETVs ja Vikerraadios, et üle Eesti oleks võimalus televaatajal anda omapoolne panus Carolin Illenzeeri Fondi heaks.
Avatud on annetustelefonid:
900 6705- 5 EUR
900 6715- 15 EUR
900 6735- 35 EUR
 
Carolin Illenzeeri Fond tänab kõiki toetajaid ja koosööpartnereid, eriti Hiiu Valda.
 
Piletid saadaval Piletilevi müügipunktides, internetis või alates kella 17 Kärdla jahihallist kohapeal.

HEATEGU on hea tegu!