et
en
Teksti suurus:
A A A

Järva malev vahetas pealiku

05.11.2016
kol-ltn Niglas Järva maleva lippu üle andmas
Autor: Ants Leppoja
Reedel, 4.novembril andis Türi Kultuurikeskuses kolonelleitnant Arvi Niglas üle Kaitseliidu Järva maleva lipu maleva väljaõppeülemale kapten Gabriel Rikbergile, kellest saab malevapealiku kohusetäitja.
Tänu teenistusest lahkunud kol-ltn Niglasele on Järva maleva näol tegemist ühe kokkuhoidvama malevaga, kus Kaitseliit on võrdväärne partner Naiskodukaitsele, Kodutütardele ja Noortele Kotkastele. Kol-ltn Niglas lõpetas 1994.aastal kaitsejõudude peastaabi nooremohvitseride ettevalmistus- ja täienduskursused. Alates 1994. aastast  on ta olnud teenistuses Kaitseliidu Järva malevas. Alustades relvur-instruktorina, seejärel staabiülemana ning viimased 13 aastat maleva pealikuna.

Kapten Rikberg töötab Järva malevas alates 2013. aastast väljaõppeülemana. Kpt Rikberg sõnul on ta aastate jooksul Arvi kõrval töötades näinud, kuidas Järva maleva juhitakse. „Kindlasti võtan Arvi endale eeskujuks. Kogu tema töö ja pühendumine. Olen kindel, et suudame üheskoos jätkata“ lausus Rikberg.

Järva maleva lipu üleandmisele tulnud kaitseliitlased ja koostööpartnerid tänasid Arvit tema teenistuse eest Kaitseliidus ning soovisid edu edasistes ettevõtmistes.