et
en
Teksti suurus:
A A A

​Kaitse Kodu! seitsmendas numbris

03.10.2019
Kaitse Kodu! nr 7 2019
Autor: Gunnar Teas
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2019. aasta seitsmes number pakub lugemisrõõmu nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes ajakirjas ajab Mirko Ojakivi juttu kaitseliitase ja Tartu Ülikooli kosmose- ja kaitsetehnoloogia professori Mart Noormaga, politoloog Toomas Alatalu heidab pilgu Venezuelas toimuvale ning laskeentusiast Kristjan Pinka jätkab padrunite iselaadimise teema lahkamist.
 
Lisaks uurime, mida teevad võitlusgrupid vaenlase tagalas, kuidas mälestab Tartu Esimene malevkond omaeelkäijaid ja nende tegusid ning kas lendavad sõdurid on (veel)kasutamata võimalus?
 
Samuti uurime koostöös Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse välispoliitikaajakirjaga Diplomaatiaga, millised on olnud ja on ka praegu Saksamaa ja Venemaa suhted ning kuidas need meid mõjutavad.
 
Kaitse Kodu! kuuenda seitsmenda numbri videolugudes teeme lähemalt tutvust soomusrongiga Wabadus, proovime järgi vee keetmise plastpudelis ning vaatame, mida varuda ja mida mitte juhuks, kui peaks midagi juhtuma. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.
 
Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.