et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu karikavõistlused Eesti Laskurliidu karikale võitis Tallinna malev

07.06.2010
Laupäeval, 05.juunil korraldas Kaitseliidu Tallinna Malev Männiku lasketiirus igaaastased Kaitseliidu karikavõistlused Eesti Laskurliidu karikale.
Üldarvestuses esikohale tulnud Tallinna maleva võistkond sai aastaks enda kätte Laskurliidu rändkarika. Teisele kohale ja kolmandale kohale tulnud Rapla ja Alutaguse maleva võistkondi autasustati karika ja diplomiga. Individuaalselt autasustati iga harjutuse kolme parimat laskurit karika ja diplomiga.

Laskevõistluste kavas oli 3x10 lasku väikekaliibrilisest püssist, 3x10 lasku täiskaliivrilisest standardpüssist, 3x10 lasku tabelrelvastuses olevast automaadist ja 30 lasku tabelrelvastuses olevast püstolist.

Osavõtjateks olid viieliikmelised võistkonnad kaheteistkümnest Kaitseliidu malevatest ja Kaitseliidu Peastaabist ning külalised õhuväest.

Võistlejaid tervitas hommikusel avarivistusel Kaitseliidu Tallinna Maleva pealik major Eduard Nikkari, kes rõhutas arvult 18 võistlusele kogunenuile laskeoskuse tähtsust üldises sõduriettevalmistuses.

Võistlusi juhtis erinevatest malevatest pärit kohtunikest koostatud kohtunikekogu eesotsas Mart Puusepaga.

Võistluste peaeesmärk oli selgitada välja 2010.aasta Eesti Laskurliidu karikavõitja meeskond ja tõsta laskurite meisterlikkuse taset ja porpageerida laskesporti.