et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu päevadel arutatakse vabatahtlike veelgi suurema kaasamise võimalusi

11.08.2017
Kaitseliidu päevad 2014
Sel nädalavahetusel, 11.-13. augustini Harjumaal toimuvatel Kaitseliidu päevadel viiakse esmakordselt arvamusfestivali eeskujul läbi seminarid vabatahtlikele, et üheskoos arutleda vabatahtlike riigikaitsjate veelgi parema kaasamise võimalusi.
Kaitseliidu ülema ja seminaride idee autori kindralmajor Meelis Kiili sõnul on Kaitseliit ellu kutsutud tulenevalt rahva tahtest kaitsta oma riiki ja inimesi. „Kõik Kaitseliidu töötajad panustavad igapäevaselt arendamaks vabatahtlike võimalusi veelgi paremini osaleda riigikaitses. Kõige parema tagasiside, mida vabatahtlik riigikaitsja vajab, saamegi seda üheskoos läbi arutades ja analüüsides. Olen kindel, et seminaride tulemusena saame senisest veelgi rohkem vabatahtlike heaks ära teha ja nende motivatsiooni jätkuvalt hoida ja tõsta,“ lisas kindralmajor Kiili.
 
Lisaks seminaridele toimub Kaitseliidu päevadel erinevaid spordi ja vaba aja veetmise tegevusi, praktilisi töötubasid ning lastele mõeldud isamaaliste tegevuste programm.
 
Kaitseliidu päevadele tulevad kokku  kaitseliitlased, naiskodukaitsjad ja noorteinstruktorid koos peredega kõikidest Kaitseliidu struktuuriüksustest.
 
Päevadel on esindatud ka erinevad Eesti kaitsetööstuste ettevõtted, kes tutvustavad oma toodangut ja selle kasutusvõimalusi. Lisaks kaitseliitlastele külastavad päevi mitmed Eestis asuvad liitlasüksused koos tehnikaga ja Kaitseliidu koostööpartnerid Ukrainast.