et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu ülem andis üle nooremohvitseride ja allohvitseride auastmed

23.02.2018
Ülle Russe saab kapteni auastme
Autor: Kristjan Prii
​Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili andis täna EKNK Toompea koguduse saalis Kaitseliidu liikmetele ja koostööpartneritele üle teenetemärgid ning nooremohvitseridele ja allohvitseridele auastmed.
Auastmed said:
 
kapten                                                                         
1.            Ülle RUSSE
2.            Andrus PADAR
3.            Indrek MÖLDER
4.            Tarmo NIINEPUU
5.            Lauri LEMMING
 
leitnant
6.            Kenn KEÄRI
7.            Tanel VIKS
8.            Helen SANG
9.            Alar HUTROV
10.          Marek RAHU
11.          Andres ALVER
12.          Elmo MÖLDER
13.          Toomas KASK
14.          Lembit KIRS
 
nooremleitnant
15.          Daniel NÜÜD
16.          Tarmo TÄHT
17.          Martin LOKK
18.          Laura AUS
19.          Simo LINDMAA
20.          Siim ILLOPMÄGI
21.          Gert KAJU
22.          Tõnu KÕRGE
23.          Mart LUIK
24.          Taniel SUVI 
25.          Peep PURJE 
26.          Raivo PRANK 
27.          Mario REIMAN 
28.          Elar  SARIK    
29.          Pelle PEEK 
30.          Andrus SEPP
31.          Alar OLUP 
32.          Tauno TILK   
33.          Kristjan PÜTSEP 
34.          Marek NISUMA 
35.          Martin KARMIN 
36.          Aleksandra ZAVERJUHHA 
37.          Kaur LUMISTE 
38.          Kurmet MÜÜRSEPP 
39.          Tanel RINGO 
40.          Erik LAIDO 
 
lipnik
41.          Andres KIMBER 
42.          Tanel PALMROOS   
43.          Aivar KRUSTA
44.          Süüne MÄLL 
45.          Ain NURMLA 
46.          Markko LEMBER 
47.          Henry REITELMANN  
48.          Mihkel JÕE   
49.          Jan BOGDANOV  
50.          Alari KAIS  
51.          Urve LOIT 
52.          Siim ADAMSON 
                                                              
vanemveebel
1.            Sven TUULING 
 
veebel
2.            Johel AAS 
3.            Viktor IVANOV 
4.            Reimo REITSNIK 
5.            Tarvo SELJAMÄE 
6.            Katriin IVANOV 
7.            Raivo KÜTT 
8.            Riho NURM 
9.            Arvid SIILAK 
10.          Vahur PEEPMAA 
11.          Henno RÜÜTEL 
12.          Tomas JALAST
13.          Risto POOL 
14.          Gunnar RICHTER
15.          Raivo ROOSI
16.          Indrek STRAUCH
 
nooremveebel
17.          Meelis LOKK
18.          Viljar MEE 
19.          Erika MÄELOOG
20.          Janar RANDVÄLI 
21.          Jaan STOLETOV 
22.          Bruno SUVI
23.          Rein JÕGEVA 
24.          Arno KUUSIK 
25.          Ülo TIMUSKA 
26.          Jaak UUSKÜLA