et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu Viru maleval kohalikus raadios oma kõnetund

10.03.2010
Kolmapäeval, kell 16.30 läheb raadio Viru eetrisse järjekordne koostöösaade, mis sel korral toob kuulajateni ülevaate Naiskodukaitsest ja naistest Kaitseliidus.
Põgusa pooletunnise jutusaate sisse mahub pilguheit ajalukku, liikmeskonna ülevaade. Tutvustatakse Naiskodukaitse põhieesmärke, tegevust, väljaõppevõimalusi. Antakse ülevaade koostööst teiste organisatsioonide- ja ühendustega, ja räägitakse mitmepalgelistest võimalustest organisatsiooni panustamisel.

Stuudios on Naiskodukaitset tutvustamas Viru ringkonna esinaine pr Urve Rosenberg, Rakvere jaoskonna aseesinaine pr Velli Ehasalu ja pr Kristel Kitsing. Aprillikuises saates (14.04.) on eetris malevapealik kapten Rudolf Jeeser ja pikaajaline Kaitseliidu liige, endine maavanem ja praegune Väike- Maarja vallavanem hr Urmas Tamm.

Maleva ja kohaliku raadio koostöö eesmärgiks on kogukonna informeerimine Kaitseliidust ja selle eriorganisatsioonidest, kaasamine organisatsiooni tegemistesse ja ürituste tutvustamine. Lisaks liikmeskonna informeerimine maleva tegemistest ja aktiivsemate liikmete tunnustamine. Igas saates astuvad üles erinevad maleva liikmed.

Raadio Viru kajastab Kaitseliidu ja selle eriorganisatsioonide tegemisi iga kuu teisel kolmapäel kell 16.30 sagedusel 92,5 MHz Rakveres ja 100,4 MHz Jõhvis. Eetris ollakse kuni kell 17.00 algust saavate uudisteni. Raadio Viru kodulehele http://www.raadioviru.ee jäävad eetris olnud saated järelkuulatavateks.