et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit pidas Jänedal personalikonverentsi

25.11.2015
Jäneda mõis
Autor: EAS
20. ja 21. novembril toimus juba kuuendat korda Kaitseliidu personalikonverents. Jänedal aset leidnud konverentsil osales kokku 50 vabatahtlikku personalipealikku, malevate personalispetsialisti ning peastaabi personaliosakonna teenistujat.
Konverentsi esimene päev keskendus hetkel aktuaalsetele Kaitseliidu liikmeid ja teenistujaid puudutavatele teemadele. Peastaabi üldosakonna jurist Kai Reinhold-Hurt ning personaliosakonna ülema asetäitja major Andrus Allikas andsid ülevaate peatselt kehtima hakkavast riigikaitseseadusest. Personaliosakonna ülem kolonelleitnant Tarmo Laaniste tutvustas personalivaldkonna tegevusi ning kordaminekuid 2015. aastal ja 2016. aasta põhiprioriteete. Personaliosakonna spetsialist Urmas Reitelmann rääkis Kaitseliidu mainekujundusest ning sellega seonduvatest ülesannetest aastaks 2016. Konverentsi teise päeva sisustas rakenduslikumas võtmes Kaitseliidu kool oma tegevust ning õppetööd käsitletavate töötubadega.

Konverentsil osalejad märkisid tagasisidelehtedes, et said kahe päeva jooksul teemade kohta olulist infot. Mainiti, et konverents on vajalik inimeste teavitamise ning ühiselt probleemide lahendamise seisukohalt. Sealhulgas tänab omalt poolt peastaabi personaliosakond kõiki üritusest osavõtjaid!

Esimene Kaitseliidu personalikonverents korraldati 2010. aasta veebruaris ning on toimunud varasemalt vahelduvalt kaks korda Tartus, kaks korda Pärnus, Rakveres ning käesoleval aastal Jänedal.