et
en
Teksti suurus:
A A A

KL Viru maleval valmis uus veebileht

22.09.2009
Aadressil http://virumalev.ee on nüüdsest avatud uudse kujundusega Viru maleva koduleht, kust leiab muuhulgas infot nii maleva tegemiste, õppuste kui ka liikmeks astumise kohta.
Terve suve väldanud veebilehe kokkupanemine on suunatud nii Viru maleva liikmetele kui ka huvilistele väljaspoolt organisatsiooni. Maleva liikmetele pakub kindlasti huvi ürituste ajakava, teated korraldavate õppuste kohta ning juba toimunud sündmuste kajastused. Kaitseliidust ja selle eriorganisatsioonidest huvitatud
kodulehe külastajad saavad lisaks maleva tegemistele tutvuda liikmeks astumise infoga ning leida huvitavat lugemist läbi uudiste, blogi ja sirvida pildimaterjali.

Veebil on kaks pidevalt uuenevat lehekülge – üritused ning uudised. Uuenduse vajaduse tingis vabatahtlike liikmete informeerituna ja väärtustatuna hoidmine, tagada operatiivne info liikumine iga maleva liikmeni.

Veebilehe panid kokku Viru maleva vabatahtlikud liikmed. Ka edaspidi jääb malevat ja Kaitseliidu eriorganisatsioone puudutava operatiivse info kajastamine vabatahtlike
liikmete kanda, andes sellega võimaluse kujundada lehekülg just iseenda nägu.

Viru maleva pealik kapten Rudolf Jeeser tõdes, et tal on hea meel ühe tema väikese eesmärgi reliseerumise üle ning tänas ühtlasi kaitseliitlast Alo Karust ja ja naiskodukaitsjat Kristel Kitsingut tööle pühendumise eest uut veebilehte arendades.

Pealik lisas veel, et nüüd ei jää midagi muud üle, kui ainult lehekülje aadressi aktiivselt propageerida ja kaasata võimalikult palju malevlasi sellele kaasa töötama.

Kaitseliitu kuulub üle 10 000 liikme. Koos eriorganisatsioonide Naiskodukaitse, Noorte Kotkaste ja Kodutütardega on Kaitseliidu peres tegev üle 19 000 vabatahtliku. 2009. aasta alguse seisuga on Viru malevas 537 kaitseliitlast, liikmeid koos allorganisatsioonidega 760.