et
en
Teksti suurus:
A A A

Kodutütarde ja Noorte Kotkaste peavanemad olid koolidirektorid

24.08.2016
Noored suvekoolis
Autor: Silver Tamm
Kodutütred ja noorkotkad koos juhtidega kogunesid 22.-24. augustini Lammasmäele hinnetevabasse suvekooli, mis kutsuti ellu ärksatele noortele arendavate tegevuste pakkumiseks ning nende mõtete kuulamiseks.
Programm oli mitmekesine: kas te teate, milline on hea argument? Või olete proovinud parmupillist lugu välja võluda? Kas te tantsite juba jenkat? Või äkki suudate hõlpsasti meelde jätta klassitäie inimeste nimesid?

Noored ise teavad, milline on hästi läbiviidud üritus, mida head võib noortele pakkuda IT-maailm, mida on võimalik veel paremini teha kodutütarde ja noorkotkaste järguõppes. Noorkotkad ja kodutütred jagasid seda teadmist ka teistele - jutustati palju, aga samas tehti ka sporti.

Suvekoolis sai taasavastada vanu tõdesid – kui oluline on olla täpne, kuidas aidata tiimikaaslasi. Lisaks sai juurde õppida uusi trikke, leida sõpru ja veeta seejuures meeleolukalt aega. Sajakonna inimese puhul oli mõtteid palju enam kui sada, neist paljut said osalejad koolist kaasa võtta ja oma kodumalevas rakendama hakata.