et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu kool tähistab sünnipäeva juhtimisseminariga

04.03.2016
Kaitseliidu kool
Autor: Liina Laurikainen
Sel laupäeval, 5. märtsil tähistab Kaitseliidu kool oma 15. tegutsemisaasta täitumist.
2001. aasta märtsis alustasid Vana-Võidus renditud kooliruumides õppetööd esimesed kursuslased. „Tänaseks on koolist saanud Kaitseliidu juhtimis-ja õpetamisvaldkonna eestvedaja, kus igal aastal täiendab end üle pooletuhande Kaitseliidu liikme,“ ütles kooli pealik Erik Reinhold.

Alu mõisa Raplamaal kolis Kaitseliidu kool 2003. aasta alguses.

Koolile kohaselt tähistatakse sünnipäeva koos vabatahtlike instruktoritega esmalt töisel seminaril, mille peateemaks on muutuste juhtimine. „Räägime oma sünnipäeval muutuste juhtimisest, sest ajaga kaasas käimine ja õpivõime on üks juhi edukuse üliolulisi tegureid,“ ütles kooli pealik.

Sünnipäevaseminarile ja –peole on kutsutud kooli  vabatahtlikud instruktorid ja endised töötajad, kes on 15 aasta jooksul kooli arengusse panustanud. Seminari järel läheb meeleolu pidulikumaks ja sajapealisel seltskonnal on põhjust  sünnipäevaõhtusöögil parimatest parimatele tunnustavalt aplodeerida. 

Kaitseliidu kool on mitteformaalset haridust andev sisekoolituskeskus, mis tegeleb juhtide ja instruktorite väljaõpetamise ja arendamisega.