et
en
Teksti suurus:
A A A

"Muhu karika" võitjad selgunud

25.10.2015
Autor: Tambet Allik
Möödunud nädalavahetusel peetud Kaitseliidu Saaremaa maleva laskevõistluse „Muhu karikas“ võistkondliku arvestuse parimaks krooniti võistkond LRSCE,  millele järgnesid Tallinna ja Pärnumaa malevad.
 
Individuaalarvestuses osutus parimaks täpsuskütiks LRSCE liige Aarne Markko, snaipri klassi rändauhinna sai koju viia Olev Lomp ja pikimate distantside kuningaks krooniti Indrek Varba.

Tulejoonele saabusid võistlejad Soomest, Rootsist ja Kaitseliidu Pärnumaa, Tallinna, Alutaguse, Tartu, Valgamaa, Saaremaa, Harju, Rapla ja Jõgeva malevatest. Osalejate koguarv küündis seitsmekümneni.

Teemakohased praktilised auhinnad esikolmikutele pani välja Soome relvatehas SAKO. Muhu valla auhinna sai võistlusel parima tulemuse saanud (LRSCE). Saaremaa maleva poolsed käsitööna valminud suveniirid täiendasid auhinnalauda ja kuulusid samuti võitjatele.

Võistlus toimus kolmandat korda ja saab järje ka järgmisel aastal. Oodatud on kõikide Kaitseliidu malevate, liitlaste ja partnerite parimad laskurid. Võistluse eesmärgiks on läbi konkurentsi tõsta pikamaalaskjate taset.

Võistluse pildigalerii Saarte Hääle kodulehel.