et
en
Teksti suurus:
A A A

Naistelt naistele: kutsume osalema heategevuslikul orienteerumismängul

11.05.2009
Naiskodukaitse Tallinna ringkond korraldab 17. mail Nõmme-Mustamäe piirkonnas heategevusürituse Viikingite aardejaht Tallinna naiste kriisikodu toetuseks.
Viikingite aardejaht on orienteerumismäng kogu perele, millest osavõtt on tasuline. Piletihinnad on vabalt valitavad ehk iga osaleja otsustab ise, millise summa heategevuseks loovutab.

Ürituse osavõtu tulud annetavad naiskodukaitsjad Tallinna naiste kriisikodule, mis pakub varjupaika ning psühholoogilisi ja juriidilisi nõuandeid naistele, kes kannatavad lähisuhtevägivalla all. Naiskodukaitse Tallinna ringkonna instruktori Eveli Sammelselja sõnul on majandusraskused ka kriisikodu rahalist seisu mõjutanud. „Oma üritusega tahame kindlustada, et koduvägivalla all kannatavatel naistel oleks koht kuhu oma probleemide korral pöörduda. Aidates leida naistel turvalisust, aitame ka lapsi ja nii kogu Eesti ühiskonda” märkis Sammelselg.

Orienteerumismängus osalejad peavad vähemalt kolmeliikmelise meeskonnaga leidma aardekaardi järgi üles aardekirstu, selleks tuleb aga eelnevalt läbida seikluslik rada ja sooritada erinevaid meeskonnatööoskust nõudvaid ülesandeid.

Aarete jahile saab minna vahemikus 10.00 kuni 12.00 ja see on jõukohane nii noortele kui eakatele. Start asub Ehitajate tee ja Üliõpilaste tee ristis.

Üritusele on oodatud kõik Kaitseliidu ja selle eriorganisatsioonide liikmed koos peredega kuid ka kõik linnakodanikud.

Aardejahti toetab AS Kalev Chocolate Factory.