Teksti suurus:
A A A

Näpi Nikel võidutses Ida Prefektuur

03.04.2010
31. märtsil korraldasid KEK Invest AS, Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere Jahindusklubi laskevõistlused KEK Invest AS rändkarikale- Näpi Nike, kus Viru maleva II võistkonnal tuli 29 silmaga alla vanduda Ida Prefektuuri võistkonnale.
Võistkondlikus arvestuses saavutas esikoha Ida Prefektuur 359 silmaga, teise koha sai Viru maleva II võistkond 330 silmaga ning III koht kuulus Rakvere Jahindusklubile, kes kogus 319 silma. Võistkonda kuulus neli laskurit, kellest vähemalt üks liige oli naine.

Individuaalarvestuses saavutas meestest I koha Meelis Kask Ida Prefektuurist 98 silmaga, II kohale tuli 96 silmaga Tarmo Matti Viru malevast ja III koht kuulus Viru maleva liikmele Peeter Popsile, kes lasi kokku 91 silma.

Naistearvestuses lasi Jaanika Jalast Ida Politseiprefektuurist 89 silma, Aili Vakker Viru malevast 87 ja Liia Leemets KEK veteranide võistkonnast 81 silma.

Võistlus toimus sportpüssist 25 meetri distantsilt lamades asendist käelt. Võimaldati teha piiramatu arv proovilaske 5 minuti jooksul ja 10 võistluslasku 8 minuti jooksul.

Ida Prefektuuri autasustati rändkarika ja diplomiga, teise ja kolmanda koha saavutanuid diplomiga, võistkondade liikmeid vastavate diplomitega. Individuaalarvestuses autasustatati diplomitega kolme parimat mees- ja naisvõistlejat.

Võistlus viidi läbi KEK Invest AS sisetiirus Näpi külas Sõmeru vallas võistkondadele sobival ajal vahemikus kell 10:00-20:00.

Võistluse eesmärgiks on propageerida laskmist, kui väärikat spordiala ning tutvustada maakonna eri tasandi juhtidele laskespordi harrastamise võimalusi Lääne-Viru maakonnas.