et
en
Teksti suurus:
A A A

Raplas toimusid Kaitseliidu I avatud saalihoki võistlused

29.11.2016
27. novembril Raplas, Sadolini Spordihoones toimunud Kaitseliidu I avatud saalihoki võistlused võitis Rapla maleva meeskond, teise koha saavutas 1. jalaväebrigaad ja kolmanda koha Rapla maleva naiskond.
Pühapäeva hommikuks oli Raplasse kogunenud viis võistkonda  – Rapla maleva meeskond ja naiskond, meeskond Järva malevast, Sisekaitseakadeemia segavõistkond ja 1. jalaväebrigaadi meeskond. Võistluste formaat viie võistkonnaga nägi ette, et kõik mängivad kõigiga läbi ja selliselt selgitatakse parimad.

Mängud kujunesid väga pingelisteks ja võib öelda, et kellelegi midagi kergelt ei antud. Väravaid oli igas mängus ja kogu turniiri võib näitlikustada esimese peetud mänguga, kus olid vastakuti 1. Jalaväebrigaad ja KL Järva malev.

Järvakad asusid 3-0 juhtima, kuid õige pea oli seis juba 3-3 viigis. Mäng jätkus kordamööda väravaid lüües kuni lõpuks brigaadi mehed võitsid 8-7. Ehk siis kogu turniir oli selline, kus enne ei olnud kohtade arvestuses midagi kindlat, kui viimane mäng oli lõppenuks kuulutatud. 

Võistlused võitis Rapla maleva meeskond, kellele järgnesid teise koha saavutanud 1. jalaväebrigaad ja kolmanda koha saavutanud Rapla maleva naiskond.

Tunnustada tuleb Järva meeskonda, kes tuli mängule viie väljakumängija ja ühe väravavahiga. Päevas selliselt neli mängu mängida ja kõikidele korralikku lahingut anda on muljetavaldav!

Samuti ei saa mainimata jätta Sisekaitseakadeemia visa võitlust, nende võistkonnast valisid ka kohtunikud võistluse parima ründemängija Hanna-Riin Guske, kelle palli valdamine oli vaatemänguline. Ehk siis kokkuvõtvalt võib öelda, et võrdsete heitluses on tihtipeale suur osatähtsus õnnes ja pisiasjadel ning järgmine kord võib tabel olla sootuks teistpidine.