et
en
Teksti suurus:
A A A

Selgusid Kaitseliidu 2016.a murdmaasuusatamise meistrid

02.02.2016
Kaitseliidu 2016.a murdmaasuusatamise meistrivõistlused
Autor: Helen Saal
30. jaanuaril Valgamaal, Tehvandi spordikeskuses toimunud Kaitseliidu murdmaasuusatamise meistrivõistlused võitis võistkondlikus üldarvestuses Valgamaa malev, teise koha saavutas Võrumaa malev ja kolmandale kohale võitles end Tartu malev.
Üldvõitja sai endale murdmaasuusatamise rändkarika, mis pärineb 1936. aastast  ja anti esmakordselt välja tollase Kaitseliidu ülema kindralmajor Johannes Orasmaa poolt.
 
Võistlused viidi läbi 11 võistlusklassis individuaalarvestuses ja võistkondlikus arvestuses ning stardilähe anti 349 tüdrukule, poisile, naisele ja mehele.
 
Vaatamata ilmataadi ponnistustele murda ilusa ja lumise talve selgroog, õnnestus võistlused läbi viia. Enamgi veel, eelregistreerimine andis üle aegade suurima stardiprotokolli, mis küll veidi kahanes starti ülesandmisel, sest lisaks lumepuudusele varitsevad meid siin ilmas veel teisedki viperused gripi viiruse nime all.
 
Õnnitleme kõiki osalejaid ja Kaitseliidu murdmasuusatamise 2016. aasta meistreid ja medalivõitjaid. Täname korraldajat Valgamaa malevat ja võõrustajat Tehvandi Spordikeskust. Suurepärane spordiüritus oli. Hästi tehtud kaitseliitlased! Edukas spordiaasta 2016 on sissejuhatatud.

Kaitseliidu 2016. aasta murdmaasuusatamise meistrivõistluste tulemused
Kaitseliidu 2016. aasta murdmaasuusatamise meistrivõistluste koondtulemused