et
en
Teksti suurus:
A A A

Sillamäel toimuvad jõustruktuuride spordimängud

25.08.2016
Kaitseliit korraldab Sillamäel 26. ja 27. augustil jõustruktuuride spordimängud, kus Eesti julgeoleku organisatsioonid võtavad omavahel mõõtu erinevatel spordialadel.
Kahe päeva jooksul võisteldakse Kalevi spordikeskuses ja selle lähiümbruses kergejõustikus, sulgpallis, jalgpallis, rannavolles, murdmaajooksus, mälumängus, tänavakorvpallis, males, sisesõudmises, orienteerumises, rattakrossis, lamades surumises ning teenistuspüstolist laskmises.

Jõustruktuuride spordimängude avamine on 26. augustil kell 13.00 Kesk tänaval Sillamäe linnavalitsuse juures. Samal päeval on lisaks võistlustele kavas kell 20.00 Kesk tänaval maja nr 24 kõrval spordipidu koos meelelahutuslike üritustega. Tantsuks mängib ansambel Kukerpillid.

Lõpetamine on 27. augustil kell 17.00 spordikompleksi Kalev juures.

Spordimängudel võistlevad Kaitseliidu, Kaitseministeeriumi, Kaitsepolitsei, Vanglateenistuse, Kaitseväe, Päästeameti, Sisekaitseakadeemia, Maksu- ja Tolliameti, Siseministeeriumi, Politsei- ja Piirivalveameti ning SMITi sportlased. Mõõtu võtavad ka osalevate asutuste juhid.

Võistlustel antakse välja kokku 38 individuaalala medalikomplekti ja 9 võistkondliku ala medalikomplekti ning üldvõidu karikas.

Spordimängude eesmärgiks on populariseerida sporti ja tervislikke eluviise ning arendada Eesti Vabariigis laiapõhilist riigikaitset. Varasemalt on jõustruktuuride sportmänge läbi viinud Eesti politsei spordiliit koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga, kaitsevägi ning Justiitsministeerium.