et
en
Teksti suurus:
A A A

Sport

Tulenevalt Kaitseliidu seadusest on meie üheks ülesandeks arendada ja väärtustada kehakultuuri ja sporti elanikkonna hulgas. Kaitseliidu ja ühiskonna huve arvesse võttes on oluline kasutada meile eraldatud ressursse võimalikult optimaalselt ja efektiivselt, et muuta aktiivsemaks liikmeskonna sportimis – ja tervisekäitumist. Kaitseliidu spordi – ja liikumisharrastuse edendamisel ja korraldamisel lähtutakse Kaitseliidu seadusest, spordikontseptsioonist, Kaitseliidu sporti reguleerivatest juhenditest ja kalenderplaanist ning teistest spordialast tegevust reguleerivatest seadusaktidest.
Kaitseliidu spordikalender 2019
 
Aeg Koht Spordivõistlus
09.veebruar Haanja KL MV suusatamises (lahtine)  TULEMUSED
24.veebruar Viljandi KL MV lauatennises (lahtine) TULEMUSED
10.märts Valga KL MV võrkpallis TULEMUSED
27. aprill Väluste KL MV sõjalises 3-võistluses TULEMUSED
08. juuni Tallinn, Kalevi keskstaadion KL KV jalgpallis TULEMUSED
15. juuni Männiku lasketiir Kaitseliidu meistrivõistlused laskmises TULEMUSED
29. juuni - 01. juuli? Läti Zemessardze mängud
14. juuli Tartumaa KL MV orienteKaitseliidu MV 2019 Suundorienteerumine
14.07.2019 Alatskivi (Sven Oras)
M18
6640m 14KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Sergei Rjabõskin Tallinna malev 00:37.17 00:37.17
2. Janek Kähr Põlva malev 00:38.56 +1:39
3. Mihkel Puusepp Võrumaa malev 00:41.11 +3:54
4. Jüri Joonas Võrumaa malev 00:45.08 +7:51
5. Lauri Juhan Liivamägi Tartu malev 00:45.28 +8:11
6. Taavi Perv Võrumaa malev 00:45.43 +8:26
7. Enar Nõmmiste Tartu malev 00:50.54 +13:37
8. Rauno Pahapill Järva malev 00:51.03 +13:46
9. Orm-Gregori Joost Tartu malev 00:51.25 +14:08
10. Hanno-Laur Kunnus Võrumaa malev 00:51.56 +14:39
11. Neeme Kalda Küberkaitse üks 00:52.11 +14:54
12. Timo Piirmann Võrumaa malev 00:52.25 +15:08
13. Karel Kuus Valgamaa malev 00:52.39 +15:22
14. Raimo Lust Jõgeva malev 00:53.09 +15:52
15. Erik Raal Alutaguse malev 00:57.30 +20:13
16. Marko Kerna Tartu malev 00:57.50 +20:33
17. Erik Luik Valgamaa malev 00:59.04 +21:47
18. Viljar Vooremäe Järva malev 00:59.44 +22:27
19. Kaarel Piip Tartu malev 01:00.18 +23:01
20. Siim Saavaste Valgamaa malev 01:00.23 +23:06
21. Siim Düüna Rapla malev 01:02.42 +25:25
22. Kristjan Düüna Rapla malev 01:04.35 +27:18
23. Marios Tammes Põlva malev 01:08.18 +31:01
24. Janno Mäeotsa Jõgeva malev 01:08.29 +31:12
25. Hendri Parrol Pärnumaa malev 01:09.34 +32:17
26. Argo Paavel Pärnumaa malev 01:15.45 +38:28
Olavi Ottas Põlva malev Ei start
Alar Assor Põlva malev Ei start
M40
6640m 14KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Tõnis Piirisild Võrumaa malev 00:46.39 00:46.39
2. Indrek Roos Tartu malev 00:47.55 +1:16
3. Priit Narusk Võrumaa malev 00:53.53 +7:14
4. Erkki Penu Pärnumaa malev 00:54.52 +8:13
5. Jüri Linde Saaremaa malev 00:55.40 +9:01
6. Lauri Vesnenko Tartu malev 00:56.55 +10:16
7. Lauri Allmann Võrumaa malev 01:00.41 +14:02
8. Marek Leiner Pärnumaa malev 01:00.53 +14:14
9. Ando Lavrits Rapla malev 01:03.11 +16:32
10. Ülar Lehiste Valgamaa malev 01:03.34 +16:55
11. Janek Riives Tartu malev 01:04.56 +18:17
12. Raivo Pehk Põlva malev 01:12.25 +25:46
13. Üllar Luhaste Valgamaa malev 01:14.29 +27:50
14. Sulev Taimur Valgamaa malev 01:19.28 +32:49
15. Neeme Kaarna Harju malev 01:24.42 +38:03
16. Toomas Väli Tallinna malev 01:32.41 +46:02
17. Janno Simso Põlva malev 01:47.29 +60:50
Kaido Kivilo Põlva malev Puuduv KP
Taavi Tuisk Saaremaa malev Ei start
Mart Sooberg Harju malev Ei start
Ülar Jürviste Saaremaa malev Ei start
2 (4)
M50
4050m 9KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Tarmo Mändla Saaremaa malev 00:27.10 00:27.10
2. Joe Lepp Pärnumaa malev 00:28.39 +1:29
3. Ülo Timuska Harju malev 00:29.45 +2:35
4. Roman Kattai Tartu malev 00:32.11 +5:01
5. Arvo Kivikas Tartu malev 00:32.27 +5:17
6. Tarmo Vist Põlva malev 00:34.17 +7:07
7. Toomas Piirmann Võrumaa malev 00:36.56 +9:46
8. Kalev Konso Tartu malev 00:40.50 +13:40
9. Toomas Heering Põlva malev 00:45.00 +17:50
Avo Kosk Põlva malev Ei start
Allan Anniste Järva malev Ei start
M60
3200m 7KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Mati Kallemets Lääne malev 00:37.03 00:37.03
2. Rudolf Mürk Võrumaa malev 00:39.09 +2:06
3. Heiki Rammul Tartu malev 00:40.15 +3:12
4. Tarmo Haljak Põlva malev 00:45.37 +8:34
N18
5570m 12KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Eleri Hirv Tartu malev 00:40.39 00:40.39
2. Daisy Kudre Põlva malev 00:46.10 +5:31
3. Kristiina Laht Tartu malev 00:54.11 +13:32
4. Kairiin Märtson Põlva malev 00:59.01 +18:22
5. Ann Saks Saaremaa malev 01:02.19 +21:40
6. Kristin Düüna Rapla malev 01:02.20 +21:41
7. Jane Pang Valgamaa malev 01:12.32 +31:53
8. Liis Lutsar Põlva malev 01:12.39 +32:00
9. Anna-Liisa Birk Tartu malev 01:16.08 +35:29
10. Aili Popp Valgamaa malev 01:18.17 +37:38
11. Sigrid Lutsar Põlva malev 01:41.53 +61:14
Tiiu Naagel Saaremaa malev Katk
Kati Pang Valgamaa malev Katk
Kaisa Kahre Võrumaa malev Ei start
Anna-Liisa Piirmann Võrumaa malev Ei start
Kristiina Himma Võrumaa malev Ei start
N35
5570m 12KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Ingrit Kala Põlva malev 00:50.49 00:50.49
2. Helen Saal Tartu malev 00:59.07 +8:18
3. Ülle Hollo Võrumaa malev 00:59.25 +8:36
4. Kersti Vennik Tartu malev 01:00.45 +9:56
5. Karme Hain Võrumaa malev 01:01.36 +10:47
6. Tiina Roos Tartu malev 01:10.35 +19:46
7. Katre Palo Võrumaa malev 01:10.42 +19:53
8. Siiri Raamets Valgamaa malev 01:11.52 +21:03
9. Riina Gutmann Harju malev 01:23.05 +32:16
10. Laura Paide Tartu malev 01:24.20 +33:31
11. Katrin Arulepp Põlva malev 01:26.35 +35:46
12. Kaire Elias Valgamaa malev 01:34.24 +43:35
13. Margit Kolju Valgamaa malev 01:40.39 +49:50
3 (4)
N45
4050m 9KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Triin Jaaniste Tartu malev 00:33.32 00:33.32
2. Kadri Parts Võrumaa malev 00:37.29 +3:57
3. Maive Tõemäe Põlva malev 00:39.40 +6:08
4. Annika Pang Valgamaa malev 00:45.29 +11:57
5. Marika Rehemets Põlva malev 00:48.01 +14:29
6. Tiia Kiis Tartu malev 00:54.55 +21:23
7. Jaanika Sild Võrumaa malev 00:57.55 +24:23
8. Piret Valge Tartu malev 01:10.31 +36:59
9. Kersti Kõrge Põlva malev 01:36.45 +63:13
10. Raili Nõgu Saaremaa malev 01:48.44 +75:12
Jelena Vivtseva Valgamaa malev Ei start
Margit Utsal Võrumaa malev Ei start
Kert Astel Tartu malev Ei start
N55
3200m 7KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Aira Suvi Tartu malev 01:13.45 01:13.45
Kersti Vahi Tartu malev Ei start
P14
4050m 9KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Nansen Palo Võrumaa malev 00:31.08 00:31.08
2. Timo Kudre Põlva malev 00:33.18 +2:10
3. Audun Palo Võrumaa malev 00:43.53 +12:45
4. Kaspar Linde Saaremaa malev 00:44.05 +12:57
5. Hugo Rüütli Võrumaa malev 01:03.47 +32:39
6. Reno-Robin Rehemets Põlva malev 01:13.58 +42:50
7. Johann Talis Utsal Võrumaa malev 01:32.37 +61:29
Märt Viidu Võrumaa malev Ei start
T14
3200m 7KP
Koht Nimi Malev Tulemus Kaotus
1. Evelin Arulepp Põlva malev 00:37.39 00:37.39
2. Kaja Asi Tartu malev 00:38.21 +0:42
3. Mette-Marit Rehemets Põlva malev 00:42.12 +4:33
4. Andra Alliksoo Võrumaa malev 00:44.22 +6:43
5. Anabel Oja Põlva malev 00:46.13 +8:34
6. Katrin Linde Saaremaa malev 02:00.15 +82:36
Hele Jakobson Põlva malev Ei start
OK ILVES
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 14.07.2019 20:13:24erumises
07. september Männiku lasketiir Kaitseliidu Karikavõistlused Laskurliidu karikale (lahtine) 
26. september Viimsi mõisapark J. Laidoneri Olümpiateatejooks
19. oktoober Elva Kaitseliidu KV
02. november Tallinn KL MV raskejõustikus (lahtine)
16. november Tallinn, KLPS KL MV males (lahtine)
16. november Rapla Kaitseliidu AV saalihokis (lahtine)
06.-07. detsember Lõõla õppekeskus Spordipealike teabepäev ja Spordiaasta lõpetamine
Kaitseliidu 2019 a spordivõistluste võistkondlik arvestus (seisuga 12.06.2019)
 
  KL MV suusatamises   KL MV võrkpallis   KL MV kolmevõistluses   KL KV jalgpallis      
Malev Koht Punkte Koht Punkte Koht Punkte Koht Punkte Punkte kokku Üldkoht
Alutaguse III 16 XI 5   0 II 18 39 V
Harju IX 7 VII 9   0     16  
Järva   0   0 VII 9     9  
Jõgeva IV 14 XII 0   0     14  
Lääne X 6 IV 14   0     20  
Pärnumaa XIII 3 III 16 V 12 III 16 47 IV
Põlva VI 10 X 6   0     16  
Rapla VII 9   0   0     9  
Saaremaa XIV 2   0 IV 14     16  
Sakala V 12 IX 7 III 16 I 20 55 II
Tallinna XI 5 VIII 8   0     13  
Tartu VIII 8 VI 10 I 20 IV 14 52 IV
Valgamaa II 18 I 20 II 18 VI 10 66 I
Viru XII 4 II 18   0     22 V
Võrumaa I 20 V 12 VI 10 V 12 54 III
KLPS   0   0   0     0  
Küberkaitse XV 1   0   0     1