et
en
Teksti suurus:
A A A

Vabariigi president külastas Kaitseliitu

12.04.2017
Meelis Kiili tervitab Kersti Kaljulaidi
Autor: Kristjan Prii
Vabariigi president Kersti Kaljulaid kohtus eile, 11. aprillil Kaitseliidu peastaabis Kaitseliidu ülema brigaadikindral Meelis Kiiliga, kes andis presidendile Kaitseliidu tegevusest ülevaate.
 
Brigaadikindral Kiili kinnitas kohtumisel, et kõikide kaitseliitlaste kaitsetahe on jätkuvalt suur ja pidevalt kasvav koos kaitseliitlaste arvuga. „Iga kaitseliitlane (kaitseliidu liige) on meie jaoks oluline – iga liige on laiapindse riigikaitsekäsitluse praktikas elluviija. Kaitseliit on meie inimeste jaoks (see on kaitseliidu ajalooline põhimõte) – meie ise loome endale turvalisust,“ ütles brigaadikindral Kiili.

Lisaks tutvustas kohtumisel Kaitseliidu küberkaitse üksuse liige ja Kaitseliidu vanematekogu liige Jaan Priisalu laiemalt küberkaitse üksuse tegevust ning vastas presidendi küsimustele.

Naisekodukaitse rolli riigikaitse laiapindses käsitluses tutvustas naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, kes andis lähemalt ülevaate ka Naiskodukaitse rollist elanikkonna kaitsesse panustamisest naiskodukaitsjate poolt.