et
en
Teksti suurus:
A A A

Valga kaitseliitlased korraldavad Kaitseliitu tutvustava võistlusmatka

23.07.2010
Kaitseliidu Valgamaa malev ja Helme üksikkompanii korraldavad laupäeval, 24. juulil Helmes võistlusmatka, mille eesmärk on tutvustada matkal osalejatele ja teistele kohale saabunutele Kaitseliitu ning selle huvitavaid tegevusi.
Matkast võtavad osa igast vanusegrupist neljaliikmelised võistkonnad. Arvestust peetakse kahes vanuserühmas: nooremas ja vanemas.

Marsruudi kogupikkus on linnulennult 12,5 kilomeetrit. Võistkonna planeeritud ajaks rajal on arvestatud neli tundi. Võistkondadel tuleb liikuda mööda märgistatud rada, kus on väljas suunaviidad. Kontrollpunktid
on tähistatud punavalge lindiga.

Võistlusel arvestatakse ainult kontrollpunktis sooritatud ülesandeid. Need on noavise, õhkrelvast laskmine, üllatusülesanne, meditsiiniülesanne, äraarvamismäng, teadmiste kontroll ja muud. Ka veetagavarasid saab kontrollpunktides täiendada.

Võistlustulemus sõltub kontrollpunktides sooritatud ülesannetest. Lõppkokkuvõttes võrdse tulemuse korral määrab paremusjärjestuse saavutatud esikohtade arv. Matkaraja läbinud saavad ka keha kinnitada.

Autasustatakse iga vanuseklassi kolme parimat võistkonda. Esikohale võistelnud matkajad saavad medalid, teise ja kolmanda koha omanikud meened.

Kõik huvilised on oodatud looduskaunisse Helmesse matkama.

Võistlusmatkal osalejate kogunemine on laupäeva hommikupoolikul kella 10.30-11 Helme laululava juures. Start matkarajale antakse kell 11