et
en
Teksti suurus:
A A A

​Kaitse Kodu! kaheksandas numbris

07.11.2018
KK! number 8 2018
Autor: Bärbel Salumäe
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2018. aasta kaheksas number pakub lugemisrõõmu nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske väljaande fookuses on Kaitseliidu sajandale aastapäevale kohaselt natuke rohkem Kaitseliit ise, mistõttu heidame pilgu peale Alutaguse maleva Narva malevkonna tegemistele piirilinnas, meenutame Viru maleva sünnilugu, vaatame, millised oli Tapa kaitseliitlased enne ja pärast Teist maailmasõda ning uurime, mis mees on aasta kaitseliitlane Enno Ottis.
 
Lisaks lahkame jätkuvalt küsimust, milline on tõeline kergejalavägi ning vaatame, millised on targa kaitse koostisosad. Samuti uurime merejõudude rolli hübriidsõjas ning mõtiskleme võimalike tegevuskäikude üle asümmeetrilise rünnaku korral.
 
Kaitse Kodu! kaheksanda numbri videolugudes näitame, kuidas tulepulgaga tuld teha, tutvume Narva malevkonna kaitseliitlastega ning vaatame, mida sisaldab Naiskodukaitse mobiilirakendus „Ole valmis!“. Pane neile pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalis.
 
Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.