et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! 2024. aasta esimeses numbris

16.01.2024
KK! 1_2024
Autor: Kadri Paomees
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu! selle uue aasta esimeses numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske ajakiri räägib juttu hiljuti Kaitseliidu ülema kohalt reservi läinud kindralmajor Riho Ühtegiga, vaatab tagasi õppusele Ussisõnad läbi Lõuna maakaitseringkonna prisma ning uurib, kuidas ühest kaitseliitlasest sai naiskodukaitja.

Lisaks võib uuest numbrist lugeda, milline on jalaväejao relvade kuningas, kes olid infotormide taltsutajad Lääne maakaitseringkonna õppusel Orkaan XVII, milline on Kirde maakaitseringkonda loodud piirikaitse malevkond ning mis ootab ees noori suvisel Spektril.

Kaitse Kodu! tänavuse esimese numbri videolood heidavad pilgu muuhulgas kaitseliitlaste ja Prantsuse sõdurite koostööle, vabatahtlike algatusel valminud saunaautole Ukrainasse ja tankitõrje granaadiheitjale Carl-Gustav M4.

Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu