et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! 2024. aasta kolmandas numbris

19.03.2024
KK! 3_2024
Autor: Kristiine Raidma
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu! 2024. aasta kolmandas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske ajakiri tutvustab möödunud aasta viimasel kuul läbi viidud Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmete küsitlusuuringu tulemusi, veebruaris vastu võetud Kaitseliidu matusejuhendit ning organisatsiooni vabatahtliku liikme poolt välja töötatud kuulipilduri moonakoti uusi täiestusi.

Lisaks võib uuest numbrist lugeda, kuidas saada malevlasest reameheks, millised on talvise sõjapidamise eripärad, mis toimus Naiskodukaitse liikmete Liis Lindmaa ja Irina Rozanova koostöös sündinud ETV dokumentaalfilmi „Minu kohus“ kaamera ees ja taga ning kes on Noorte Kotkaste aasta noortejuht Reimo Reimer ja aasta noorkotkas Allen Larin.

Kaitse Kodu! tänavuse tänavuse kolmanda numbri videolood heidavad pilgu muuhulgas TCCC CLS kursusele Leedus, talvise sõjapidamise väljaõppele ja täiustatud ellujäämistulemasinale.

Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu