et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! 2024. aasta neljandas numbris

08.05.2024
KK! 4_2024
Autor: Triinu Küünal
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu! 2024. aasta neljandas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske ajakiri teeb tutvust pikalt riigilipu toimkonna eesotsas olnud kapten Indrek Reismanniga, Tartu maleva motoriseeritud üksikrühmaga ja ukrainlasi abistavate vabatahtlikega.

Lisaks võib uuest numbrist lugeda, kuidas mentorlus loob organisatsioonis tegutsemiseks aluse, miks peab kaitsma kultuuripärandit, millised on Ukraina õppetunnid otse eesliinilt ning mis seis on Kaitseliidus meedikuvarustusega.

Kaitse Kodu! tänavuse tänavuse neljanda numbri videolood heidavad pilgu muuhulgas Tartu motoriseeritud üksikrühma väljaõppele, noorte drooniõppe laagrile ja käepärastest vahenditest varjualuse ehitamisele. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu