et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! aasta esimeses numbris

18.01.2021
Autor: Jaanus Mehikas
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2021. aasta esimeses numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes numbris räägib Kaitseliidu vanematekogu liige Peeter Loorents oma töödest ja tegemistest, taastatud Kaitseliidu esimene ülem Kalle Eller spordi kohast organisatsioonis ning erioperatsioonide väejuhatuse ülem Margus Kuul 21. sajandi Stalingradist.

Lisaks heidab ajakiri pilgu Kaitseliidu noorteorganisatsioonide arengukavale, jagab praktilisi näpunäiteid välikokkadele, vaatab Eesti relvameistrite suurekaliibrilist täpsusrelva ning  teeb tutvust malevaga, mis seisab müürina.

Kaitse Kodu! esimese numbri videolugudes annab Lennundusmuuseumi direktor Mati Meos ülevaate Harrier GR.3’est (hyperlink: https://youtu.be/3WENc0l0Uo0 ) ning laskeentusiast Heikki Kirotar näitab Nord Armsi relvi (hyperlink: https://youtu.be/uH4YfCqhdjk).  Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i (hyperlink: https://www.youtube.com/kaitseliiteesti  ) kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis (hyperlink: https://issuu.com/kaitse_kodu/docs/kaitse_kodu_01_2021_veeb ) kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe (hyperlink: https://eservice.omniva.eu/epit/ui/periodics/ajakiri/AJA78226) või postkontori kaudu koju tellida.

Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.