et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! kaheksandas numbris

15.11.2021
Autor: Mark-Erik Tölpt
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2021. aasta viimases ehk kaheksandas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske number teeb lähemalt tutvust aasta kaitseliitlase Anti Altementiga Valgamaa malevast, major Rene Toomse poolt koostatud „Maakaitse käsiraamatuga“ ning hinnatud ja auhinnatud innovaatilise lahase SHEETSPLINT’iga.

Lisaks võib ajakirja veergudelt lugeda veel erinevatest sügisestest suurõppustest nii siin- kui teiselpool piiri, endisi Kuperjanovi jalaväepataljoni võitlejaid koondavast Kuperjanovi malevkonnast ning paljust muust huvitavast.

Kaitse Kodu! kaheksanda numbri videolugudest saab muuhulgas näha, kuidas kuivatada varustust (hyperlink: https://youtu.be/QM6BeXn3y5w ) ning millised on metsaköögi kolm parimat soovitust (hyperlink: https://youtu.be/pc_0SPtVZhk ). Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i (hyperlink: https://www.youtube.com/kaitseliiteesti  ) kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis (hyperlink: https://issuu.com/kaitse_kodu/docs/kaitse_kodu_08_2021_veeb ) kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu