et
en
Teksti suurus:
A A A

​Kaitse Kodu! kuuendas numbris

21.08.2019
KK! nr 6 2019
Autor: Liina Toome
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2019. aasta kuues number pakub lugemisrõõmu nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes ajakirjas jätkab Toompea malevkonna pealik Ilmar Raag mõtisklemist Kaitseliidu infodoktriini teemadel, Bundeswehri ajakirja autor Alexandra Möckel tutvustab Saksa kaugluurajate raudset tahet ning laskeentusiast Kristjan Pinka räägib lähemalt padrunite iselaadimisest.
 
Sõjatehnikaentusiast Ivar Jõesaar jätkab raske raua lainel ning tutvustab meie kaitseväelasi juba pikalt truult teeninud Soome seppade sõjaratsusid SISU XA-180EST ja XA-188, heites ühtlasi ka pilgu tagasi nimetatud masinate kujunemisloole.
 
Samuti uurime koostöös Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse välispoliitikaajakirjaga Diplomaatiaga, kas üldse ja kui, siis millised on Euroopa suurima riigi Ukraina võimalused liituda lähima viie kuni kümne aasta jooksul NATOga?
 
Kaitse Kodu! kuuenda numbri videolugudes vaatame tagasi suvisele rahvusvahelisele õppusele Baltic Protector ning uurime, mida tegid naiskodukaitsjad ohutushoiu-  ning noored militaarlaagris. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.
 
Ajakiri leitav nii veebis  kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.