et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! kuuendas numbris

16.09.2020
Foto: Liis Lätting
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2020. aasta kuuendas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes ajakirjas räägib aasta naiskodukaitsja Ruth Maadla oma hobist, millest on saanud tema töö ning Kaitseliidu keskjuhatuse pikaaegne liige Olavi Tammemäe vaatab tagasi oma vabatahtliku riigikaitsja teekonnale.

Lisaks annab Naiskodukaitse ajalookomisjoni liige Kadi Kassi põhjaliku ülevaate saatuslikust 1940. aastast Naiskodukaitse võtmes, Lennundusmuuseumi direktor Mati Meos jätkab sõjalennunduse kujunemisloo jutustamist ning erioperatsioonide väejuhatuse ülem kolonelleitnant Margus Kuul vaatleb, mis asjaoludel sündis Lähis-Idas paljusid pikalt hirmu all hoidnud Islamiriik.

Kaitse Kodu! kuuenda videolugudes heidab ajakirja toimetus pilgu peale Lääne-Virumaa militaarpärandile (https://youtu.be/b0J3jtn0rqE), vaatab ratastel meditsiinikomplekti sisse (https://youtu.be/n0O__pUbS3Q) ning õpetab, kuidas teha kolmjalgrakist (https://youtu.be/3aOWOAN35lU). Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i (https://www.youtube.com/kaitseliiteesti) kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis (https://issuu.com/kaitse_kodu/docs/kaitse_kodu_06_2020_veeb_ ) kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe (https://eservice.omniva.eu/epit/ui/periodics/ajakiri/AJA78226) või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.