et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! neljandas numbris

03.05.2021
Autor: Silver Hinno
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2021. aasta neljandas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes numbris räägib tuntud ja tunnustatud filmimees ning Tallinna maleva Toompea malevkonna pealik Ilmar Raag eetilise sõdalase otsimisest iseendas, politoloog Toomas Alatalu idanaabri liiga laiaks kippuvast haardest ning Põlva maleva pealik Kaido Kivilo oma malevast.

Lisaks teeb ajakiri lähemalt tutvust peagi Iraaki missioonile suunduva üksuse liikmetega, Kaitseliidu aasta tegude ning tegijatega ning viiruse leviku kriitilises faasis hooldekodudele appi tõtanud naiskodukaitsjatega.
Kaitse Kodu! neljanda numbri videolood näitavad muuhulgas, kuidas kokku panna üleelamiskarpi (hyperlink: https://youtu.be/v58QKnxHCiY ) ning mida võiks sisaldada  käepärane esmaabikarp (hyperlink: https://youtu.be/bAV-DQkekSs ). Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i (hyperlink: https://www.youtube.com/kaitseliiteesti  ) kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis (hyperlink: https://issuu.com/kaitse_kodu/docs/kaitse_kodu_04_2021_veeb ) kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu