et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! seitsmendas numbris

18.10.2021
Autor: Sander Silm
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2021. aasta seitsmendas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske number teeb tutvust täpse käe ja silmaga olümpiasportlase Peeter Oleskiga, heidab pilgu rühmadevahelisele laskevõistlusele Sakala malevas ning vaatab tagasi tartlaste möödunudsuvisele draakonitaltsutamisele.

Lisaks võib ajakirja veergudelt lugeda veel maakaitsest, Juminda miinilahingust, Kaitseliidu uuest laadur-ekskavaatorist, õhuründevahenditest ja õhukaitsest ning Kaitseliidu erinevatest sõjalissportlikest võistlustest.

Kaitse Kodu! seitsmenda numbri videolugudest saab muuhulgas näha, kuidas hooldada saapaid (hyperlink: https://youtu.be/CYn5GtkdLMM ) ning millised looduslikud vahendid peale kasetohu sobivad veel tule tegemiseks (hyperlink: https://youtu.be/w-SvpVzpOxA ). Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i (hyperlink: https://www.youtube.com/kaitseliiteesti  ) kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis (hyperlink: https://issuu.com/kaitse_kodu/docs/kaitse_kodu_07_2021_veeb ) kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu