et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! seitsmendas numbris

11.10.2022
KK! 7_2022
Autor: Jaanus Mehikas
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2022. aasta seitsmendas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske number tutvustab Tartu maleva Elva malevkonna raudvara Imre Krüünvaldi, analüüsib kaitseliitlaste tegemisi suurõppusel Siil 22 ning vaatab tagasi Pärnumaa maleva rannakaitseüksuse kümne aasta tegemistele.

Lisaks heidab ajakiri muuhulgas pilgu Rangeri kursusele Ameerika Ühendriikides, terviklikule lähenemisele laskeväljaõppes, naiskodukaitse innovatsioonile kriisiolukorras ning noorte tegemistele välismaal.

Kaitse Kodu! seitsmenda numbri videolugudest saab muuhulgas näha Põlva maleva laskevõistlust Põlva Püssimees, kaitseliitlaste tegevust suurõppusel Siil 2022 ning kompassi valmistamist käepärastest vahenditest. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu