et
en
Teksti suurus:
A A A

​Kaitse Kodu! seitsmes number ilmunud

27.09.2018
Kaitse Kodu! nr 7 2018
Autor: Kerstin Martmaa
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2018. aasta seitsmes number pakub lugemisrõõmu nii tõe tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes väljaandes räägivad „Admiral Pitka luurevõistlus 2018“ parima Kaitseliidu võistkonnana teisena lõpetanud Jäva maleva kaitseliitlased, milline oli nende kogemus ühel maailma raskemaks peetaval sõjalissportlikul jõukatsumisel.
 
Lisaks heidame pilgu peale uuenenud laskeväljaõppele, tutvume lendavate džiipidega ning õpetame, kuidas teha ühte kaitseliitlikku burgerit – drillburgerit. Samuti saab ajakirja vahendusel teada, millal algas sõda ning milline on tõeline kergejalavägi.
 
Kaitse Kodu! kuuenda numbri videolugudes tutvume kurikuulsate KGB kongide muuseumiga Tartus   ning vaatame, kuidas meisterdada käepäraste vahenditega veefiltreid. Pane neile pilk peale Kaitseliidu Youtube’i  kanalis.
 
Ajakiri leitav nii veebis  kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe  või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.