et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! teises numbris

15.02.2021
Autor: Agne Krjukova
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu! 2021. aasta teises numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes numbris räägib Kaitseliidu Lääne maleva Lihula üksikkompanii pealik Reimo Reimer oma tegemistest, taastatud Kaitseliidu esimene ülem Kalle Eller kaitseliitlaste seostest metsaga ning erioperatsioonide väejuhatuse ülem Margus Kuul terrorismist.

Lisaks teeb ajakiri lähemalt tutvust Tartu malevaga, väikeüksuste taktika baaskursusega Viru malevas ning pataljoni staabikursusega Kaitseliidu koolis. Samuti heidab väljaanne pilgu Harju maleva Männiku malevkonna tänavarahutuste ohjamise õppele ja Rapla ja Tallinna maleva dessandiõppusele.

Kaitse Kodu! teise numbri videolood näitavad, kuidas talvel veevarusid täiendada (hyperlink: https://youtu.be/IlA1hkYcqXY ), mis peitub Prantsuse armee toidupakis (hyperlink: https://youtu.be/fKX5uQnj9l8 ) ning kuidas töötab väliköök FKH 900 (hyperlink: https://youtu.be/jVk3B-XwIsY ). Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i (hyperlink: https://www.youtube.com/kaitseliiteesti  ) kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis (hyperlink: https://issuu.com/kaitse_kodu/docs/kaitse_kodu_02_2021_veeb ) kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe (hyperlink: https://eservice.omniva.eu/epit/ui/periodics/ajakiri/AJA78226) või postkontori kaudu koju tellida.
Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.