et
en
Teksti suurus:
A A A

​Kaitse Kodu! uue aasta esimene number ilmunud

22.01.2020
Kaitse Kodu! nr 1 2020
Autor: Martin Andreller
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2020. aasta esimene number pakub lugemisrõõmu nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värskes ajakirjas tutvustab talvist üleelamiskursust, militaarspordiks tarvilikke ettevalmistusi ning Toyota sõjamasinat. Lisaks jätkab kaitseväe erioperatsioonide väejuhatuse ülem kolonelleitnant Margus Kuul džihaadi eri tahkude lahkamist, politoloog Toomas Alatalu heidab kokkuvõtva pilgu möödunud aastale ning Eesti lennundusmuuseumi direktor Mati Meos vaatleb lennunduse ajalugu õhupallist raskepommitajani.
 
Samuti uurime koostöös Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse välispoliitikaajakirjaga Diplomaatiaga, mis mängu mängib Venemaa ning miks Lääs sellest mängust eriti aru saada ei taha.
 
Kaitse Kodu! esimese numbri videolugudes teeb ajakiri lähemalt tutvust parameediku kotiga, proovib järgi räätsade valmistamise  ning külastab Karosta vanglat Liepaja linnas Lätis.

Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil. Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.