et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! uues numbris

16.10.2023
KK! 7_2023
Autor: Markus Sein
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2023. aasta seitsmendas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Käesoleva ajakirja fookuses on Kaiteliidu koostöö nii kodus kui võõrsil. Sestap leiab huviline Kaitse Kodu! lehekülgedelt alates kaitseliitlaste ja jahimeeste ühistest ettevõtmistest ning lõpetades noorte tegemistega piiri taga.

Lisaks teeb number tutvust Järva maleva vankumatu alustala Lauri Lipuga, heidab pilgu Kaitseliidu pikamaa laskevõistluste sarja II osavõistlusele Rutja „Saharas“ ning mõtiskleb selle üle, kuidas on seotud õppimine ja vastutus.

Kaitse Kodu! seitsmenda numbri videolood heidavad pilgu muuhulgas tehislike tulehakatusvahendite karbile, Sakala maleva saunaautole ja laskur-sanitari kursusele Järva malevas. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu