et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! värskes numbris

22.03.2018
Kaitse Kodu kolmas number 2018
Autor: Martin Andreller
​Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  uue aasta kolmandas numbris palju huvitavat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitse huvilisele.
Varakevadise ajakirja numbris heidame pilgu peale Kaitseliidu arengukavale, tutvustame ja tunnustame Kaitse Kodu! 2017. aasta parimaid autoreid ning õpetame, kuidas teha surma- ehk paalisõlme.
 
Lisaks räägib politoloog Toomas Alatalu, mis on maailmas palju kirgi kütnud Polocaust, üleelamisinstruktor Kristjan Prii selgitab, kuidas läbida üleelamise meistriklassi ning Kirde maakaitseringkonna veebel Margus Soodla jätkab kaitseliitlaste ettevalmistamist peatselt saabuvaks Siiliks.
 
Kaitse Kodu! 2018. aasta teise numbri videolugudes Kaitseliidu Youtube’i kanalil saab näha, kuidas on mõistlik varustust hooldada, kuidas põgeneda Jõgevamaa noorte loodud põgenemistoast ning milline on Austria sõjamuuseum.
 
Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.