et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! värskes numbris

13.02.2023
KK! 2_2023
Autor: Dairi Õun
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2023. aasta teises numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Värske numbri keskmes on Kaitseliidu kooli uued väljakutsed, vägivallatu võitluse meetodid, täpsuslaskmise reeglid läbi Ukraina sõja prisma ning admiral Kuznetsov ja Musta mere needus.

Lisaks jätkab ajakiri koos veebel Renee Alustega teekonda Rangeri kursusel Ameerika Ühendriikides, tutvub Kirde maakaitseringkonna jalaväekompanii koosseisu kuuluva naiskodukaitsjatest koosneva jao liikmetega ning vaatab tagasi kodutütarde juubeliaastale.

Kaitse Kodu! teise numbri videolood heidavad muuhulgas pilgu Lääne maakaitseringkonnas aset leidnud lisaõppekogunemisele Okas 2023 ning Hollandi toidupakile. Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.
Ajakiri leitav nii veebis kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu