et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitse Kodu! värskes numbris

04.05.2023
KK! 4_2023
Autor: Mehis Born
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu!  2023. aasta neljandas numbris palju põnevat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitsehuvilisele.
Uus number teeb tutvust värske reservohvitseri Alice Reiseliga, teeb ülevaate täpselt laskmise võistlussarja esimesest etapist, arutleb kaitsetahte ja võitlustahte üle ning vaatab, milliseid rolle täidavad inimese parimad sõbrad koerad lahingutandril.

Lisaks jõuab sel korral EML Sakala ohvitseri Grigori Gavrilovi erinevaid laevatüüpe tutvustav artiklisari, Kaitseliidu kooli pealik major Rene Toomse võrdleb idanaabri sõjaväege Nõugogude Liidu ajal ja tänapäeval ning Tallinna ringkonna naiskodukaitsja Annely Koolmann tutvustab toitlustusgrupi uut kööki.

Kaitse Kodu! kolmanda numbri videolood heidavad pilgu taanlaste toidupakile, Sõrve militaarmuuseumile ja Tallinna maleva uuele köögile.

Pane neile ja paljudele teistele videotele pilk peale Kaitseliidu Youtube’i kanalil.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates ning alla kolme euro eest aastas saab Kaitse Kodu! ka koju tellida järgneval aadressil: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kaitsekodu