et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit selgitas välja meistrid sõjalises kolmevõistluses

09.07.2018
07. juulil 2018 toimusid Välustes Kaitseliidu meistrivõistlused sõjalises 3-võistluses. Meistrivõistluste võõrustaja oli Sakala malev. 2018 aasta võistlused olid proovikiviks muudatustele võistluste formaadis.
 Kolmandas võistlusdistsipliinis, jooksus olid mõõdetud meetrid vastavalt mehed põhiklass 8000 m ja kõik teised võistlusklassid 4000 m. Vürtsi lisas veel võistlusdistantsi rajaprofiil, mis oli "mägisele" lõuna-Eestile kohane! Võistluste kõik kolm distsipliini (laskmine, granaadivise ja jooks) pakkusid pinget ja konkurentsi kuni viimaste meetriteni. Alles peale punktide kokkuliitmist selgusid meistrid. Seega järgnenud autasustamisel ootas pjedestaali üllatus kõiki. Võistlusaladest eraldi olid täpsemad laskjad meestest Indrek Roos Tartu malevast ja Aili Popp Valgamaa malevast, tulemuslikum granaadiviskaja meestest Kalle Kirss Tartu malevast ja Aili Popp Valgamaa malevast ning väledam mees Mairo Mändla Saaremaa malevast ja Egle Villik Tartu malevast.

Kaitseliidu meistrid on:Mehed H18 – Indrek Roos Tartu malev
Naised H18 – Aili Popp Valgamaa malev
Mehed H40 – Aigar Konsap Tartu malev
Naised D35 – Viivika Padar Tartu malev
Mehed H50 – Tarmo Mändla Saaremaa malev
Naised D45 – Viia Kaldam Valgamaa malev
Naised D55 – Kai Visnapuu Tartu malev 

Võistkondlikus arvestuses võttis võidu Tartu malev Valgamaa ja Sakala malevate ees.

Palju õnne võitjatele ja suured tänud kõikidele sportlikele kaitseliitlastele. Tunnustus korraldajale, Sakala malevale ja eelkõige major Kaspar Saul´le ja Sakala naiskodukaitsjatele!!!