et
en
Teksti suurus:
A A A

Konkurss "Aasta kaitseliitlane, aasta naiskodukaitsja"

14.09.2021
Autor: Kaitseliit
Taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid. Käsoleval aastal toimub parimate valimine juba kaheteistkümnendat korda.
Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine. Meil on väga palju liikmeid, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise.
 
Konkursile saavad kandidaate esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja töötajad. Osalemiseks peavad olema täidetud järgmised eeldused: kandidaat peab olema olnud vähemalt kolm aastat vabatahtlik liige, olema oma tegevusega teistele eeskujuks ja tema panus peab olema Kaitseliidu arengusse märkimisväärne. 
Konkursile ei saa esitada Kaitseliiduga töösuhtes olevaid isikuid (va Kaitseliidu seaduse § 69 alusel valveteenust osutavad isikud). Konkursil osalemise juhendid on kättesaadavad Kaitseliidu kodulehelt ja siseveebist. 
 
Kandidaadid "Aasta kaitseliitlase" ja "Aasta naiskodukaitsja" tiitlile palun esitada vastavalt konkursi juhendile (lisatud) Kaitseliidu peastaabi personaliosakonda digitaalselt ja allkirjastatult läbi GoPro (juurdepääsuõigusega ainult personaliosakond) hiljemalt 29.oktoobriks 2021. 
 
Aasta kaitseliitlase ja naiskodukaitsja väljakuulutamine ning väärikate rändauhindade, naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast kujutavate pronkskujude kätteandmine uutele tiitliomanikele toimub pidulikult jaanuaris 2022. 

Konkursi aasta kaitseliitlane juhend
Konkursi aasta naiskodukaitsja juhend
Aasta kaitseliitlase ankeet
Aasta naiskodukaitsja ankeet