et
en
Teksti suurus:
A A A

Mini-Erna võitsid Pärnumaa maleva noorkotkad

03.07.2018
Mini-Erna esikoha võitjad
Autor: Noored Kotkad
Nädalavahetusel Järvamaal toimunud võistlusmatka „Mini-Erna 2018“ võitsid Pärnumaa maleva noorkotkad, teiseks tulid Valgamaa maleva ja kolmandaks Tartu maleva noorkotkad.
Kokku võttis võistlusest osa 16 neljaliikmelist võistkonda. Lisaks Noorte Kotkaste meeskondadele võttis võistlusest osa ka Kodutütarde Jõgeva ringkonna võistkond, kes saavutas 7. koha. Välisriikide võistkondadest tulid lätlased 11. kohale ja leedulased 14. kohale.
 
Võistlusmatka kogupikkus oli ligikaudu kuni 50 km.  Võistkondadel tuli liikuda jalgsi maastikul ning täita etteantud ülesandeid. Kogu matka jooksul pidid võistkonnad hakkama saama stardist kaasa võetud vahenditega ja ilma igasuguse kõrvalise abita.
 
Võistlusmatka „Mini-Erna 2018“ eesmärgiks oli kontrollida noorkotkaste oskusi ja teadmisi arendades samas ka noorkotkaste vahelist sidet.
 
Võistluse korraldaja ja läbiviija oli Noorte Kotkaste Järva malev ja Noorte Kotkaste esindus, koostöös Kaitseliidu Järva maleva, Naiskodukaitse Järva ringkonna, Kodutütarde Järva ringkonna ja koostööpartneritega.

Mini - Erna lõpuprotokoll