et
en
Teksti suurus:
A A A

"Muhu karika" võitjad selgunud

30.09.2019
Autor: Saaremaa malev
​LRSC (Long Range Shooting Club Estonia) võitis 28. septembril Koguva karjääris Muhus  toimunud täpsuslaskurite ja snaiprite laskevõistluse „Muhu karikas 2019“.  Teise koha sai Pärnumaa malev ning kolmanda koha Tallinna malev.
Tulejoonele saabusid võistlejad Kaitseliidu Saaremaa, Jõgeva, Sakala, Alutaguse, Viru, Tallinna, Rapla, Pärnumaa ja Järva malevatest, Eesti Jahimeeste Seltsist ja LRSC-st. Laskjaid oli kokku 55.
 
Osalejaid oli igas võistlusklassis palju ja tulemused olid väga tasavägised.
 
Võistlusklassis "Täpsuskütt", kus lasti distantsidel 200, 300 ja 500 m, tuli võitjaks LRSCE esindaja, teisele kohale tuli Pärnumaa ja kolmandale taas LRSCE esindaja.
 
Võistlusklassis "Snaiper" lasti 300, 500 ja 700 m kaugusel asetsevaid sihtmärke. Siin oli võitja Pärnumaa maleva esindaja, teine koht läks Jõgeva maleva ja kolmas LRSCE esindajale.
 
Võistlusklass "Snaiper magnum" lasti distantsidel 500, 700, 850 ning 1000m. Selles klassis saavutasid LRSCE esindajad kaks esimest kohta ja kolmas koht läks Rapla maleva esindajale.
 
Muhu Karikas on Kaitseliidu Saaremaa maleva poolt tänavu juba seitsmendat aastat järjest korraldatud pikamaalaskmise võistlus.