et
en
Teksti suurus:
A A A

Naiskodukaitse korraldab veteranide toetuseks Sinilille heategevusoksjoni

15.04.2024
Autor: NKK
Täna algas nädal aega kestev Naiskodukaitse heategevuslik veebioksjon, mis toimub Sinilillekampaania “Anname au!” raames. Oksjonil on saadaval erinevad elamused, tooted, esemed ning põnevad koolitused. 
Sellel aastal viiakse oksjon läbi Osta.ee keskkonnas. Oksjoni valikuga saab tutvuda siin: 
 
Sinilille oksjonit toetavad oma esemete või elamustega Kaitseliidu ülem kindralmajor Ilmar Tamm, Kaitseliidu veebel ülemveebel Andri Harkmann, Marina Kaljurand, fotograaf Helen Killandi, Klaasistuudio Qpeale, Kooker, MATKaSPORT, Grohe, Tiny Marienholm OÜ, Milwaukee Tool, Eesti Kohtuekspertiisi Instituut, Kalju-lava, kunstnik Lola Tehver, Kaitseministeerium, Sailing.ee ja veel paljud teised. Sooviksid minna erioperatsioonide väejuhatuse ülemaga õhtusöögile, pruulikoja külastusele ning õllede degusteerimisele, piiluda võidupüha paraadi korralduse telgitagustesse või kiigata sisse kriminalistika laboritesse? Lisaks eelnevale on valikus veel palju erinevaid matkasid, koolitusi, unikaalseid esemeid ning kuhjaga häid emotsioone. Oma pakkumisi saab teha Osta.ee Sinilille oksjoni lehel.
 
Kogu oksjoni tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kellega koostöös Naiskodukaitse Sinilillekampaaniat korraldab. Üheteistkümnendat aastat toimuva Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Veterane on meie seas üle 3000, kes on osalenud erinevatel rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel mitmel pool maailmas.
 
2024. aasta Sinilillekampaania annetustega aidatakse kaasa Põlva Haigla uudse taastusravilinnaku rajamisele, luuakse koostöös Eesti Discgolfi Liiduga esimene puuetega inimestele ligipääsetav discgolfi rada ning soetatakse spordi- ning taastusvahendeid Otepää Tervisekeskusele.