et
en
Teksti suurus:
A A A

Põlva maavanem Priit Sibul liitub Kaitseliiduga

04.03.2010
Põlva maavanem Priit Sibul külastas 2. märtsil Kaitseliidu Põlva maleva staapi, et kavanda riiklike pühade tähistamist maakonnas ning kinnitada valmisolekut organisatsiooniga liituda.
Kohtumisel malevapealik major Tarmo Süti , maleva juhatuse liikme Aare Lepaste ja staabiülem kapten Meelis Ivaskiga olid arutluse all Võidupüha tähistamine Põlva maakonnas käesoleval aastal, vabariigi 93. aastapäeva tähistamine ja maavanema astumine Kaitseliidu Põlva Maleva liikmeks.

Kohtumisel lepiti kokku, et Võidupüha ja vabariigi aastapäeva tähistamiseks alustavad Põlva Maavalitsus ja Kaitseliidu Põlva malev aktiivset koostööd, toomaks nende tähtpäevade tähistamine elanikkonnale lähemale. Arutledes maavanema rolli üle Kaitseliidu Põlva maleva liikmena langetas Priit Sibul otsuse Kaitseliiduga liituda.

„Otsus Kaitseliiduga liituda tundus loogilise jätkuna minu senises tegevuses. Tänavu kolmandat aastat koos Kaitseliiduga korraldatud lipuheiskamine päikesetõusu ajal vabariigi sünnipäeval on üks hea näide meie senistest ühistest tegevustest. Järjepidevad arutelud Kaitseliidu liikmetega teemadel, kuidas meie vabariigi tähtpäevad võiks rohkem inimesi ja eriti noori puudutada, on meie ühised mured ja rõõmud. Ja nendele on võimalus lahendusi leida edaspidi juba üheskoos. Leppisime kokku juba ka konkreetsed tegevused,“ põhjendas maavanem Priit Sibul oma otsust.