et
en
Teksti suurus:
A A A

​Rapla naised võitsid koormusmatka

22.05.2018
Rapla II võistkond
Autor: Kristjan Prii
18.-20. maini toimunud Naiskodukaitse koormusmatka võitis Rapla II võistkond koosseisus Marju Prosin, Triin Tähtla, Liilia Kesküla, Aivi Tarvis. Teise koha saavutas Võrumaa ning kolmanda koha Tartu II võistkond.
Triin Tähtla ja Marju Prosin Rapla II võistkonnast ütlesid, et sel aastal koormusmatkale tulles ei olnud neil eesmärki võita. „Tahtsime osa võtta ja eesmärk oli lõpetada. Tegelikult hoidsime pöialt meie ringkonna teisele võistkonnale, kellel on I koht veel puudu. Ja kui me siis seisime seal rivis ja tulemusi ootasime, läks pulss ikka lakke ja kuulsid oma südame lööke  kui öeldi neljandat tulemust ja meid ei olnud veel nimetatud. Kaks viimast oli ütlemata, siis hoidsime küll endale pöialt, et  kas tõesti!!!! Ja vot siis oli alles selline värin ja emotsioon, et võita oleks ikka niiiii tore ja vägev.... Olime väga üllatunud ja loomulikult ülirõõmsad, et Rapla ringkond sai III järjestikuse võidu. Suurepärane tunne,“ lisasid Tähtla ja Prosin.

Naiskodukaitse koormusmatka pikkus linnulennult oli 42 km. Neljaliikmelised võistkonnad pidid liikuma maastikul varjatult ning läbima kontrollpunkte, kus tuli täita esmaabi-, ellujäämis- ja paadiülesandeid, vahetama rehve, läbima takistusriba jm.

Võistluse korraldaja ja läbiviija oli sel aastal Naiskodukaitse Järva ringkond koostöös Kaitseliidu Järva maleva, Kodutütarde Järva ringkonna, Noorte Kotkaste Järva maleva, Päästeameti, Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuuri, Väike-Maarja Päästekolledži päästekooli, Vanglateenistuse ja Järva vallavalitsusega.