et
en
Teksti suurus:
A A A

Selgusid noortejuhtide stipendiumikonkursi stipendiaadid

06.12.2022
Stipendiumi eesmärgiks on tunnustada Kodutütarde ja Noorte Kotkaste vabatahtlike noortejuhtide tegevust Kaitseliidus ning toetada neid enesetäiendamisel või noorsootööks vajalike vahendite hankimisel.
Kaitseliidu noorteorganisatsioonide isamaalise hariduse programmijuhi Aare Vest sõnas, et on suur rõõm on järjekordselt läbi stipendiumi toetada Kodutütarde ja Noorte Kotkaste tegusaid ja motiveeritud noortejuhte. “See on pisike tänu nende hindamatu väärtusega töö eest. Komisjoni liikmete hinnangul on selle aasta stipendiaadid olnud oma vabatahtlikus töös eeskujulikud ning silmapaistvad” lisas Vest.
Noortejuhtide stipendiumit võivad taotleda kõik tegevad noortejuhid. Taotlust on võimalik esitada järgmistes valdkondades: kursustel ja koolitustel osalemine (valdkonnad: noorsootöö, pedagoogika, haridustehnoloogia, psühholoogia, ajalugu, riigikaitse), õppereisid (riigisisesed ja -välised), noorsootöö– ja riigikaitsealase kirjanduse soetamine, õppetöövahendite soetamine individuaalseks kasutamiseks (nt sülearvuti, tahvelarvuti, e-luger jne) või muus Kaitseliiduga kooskõlastatud valdkonnas. Järgmine noortejuhi stipendiumikonkurss on algamas 2023. aastal.
2022. aasta stipendiumisaajad on:
Dairi Õun
Gaute Nurmse
Hedy Mikk
Helis Perk
Jaanika Kutsar
Jaanus Smirnov
Kadri Parts
Kristo Sinivee
Rebeka Grossfürst
Sander Kukk
Vika Zieds