et
en
Teksti suurus:
A A A

Sinilille heategevusoksjonil saab teha pakkumisi erinevatele elamustele ja esemetele vehklemiskoolitusest sõjaväelinnaku külastuseni

11.04.2022
Õhuväe Ohvitseride Kogu annetas oksjonile õhuväe ohvitseride vestu.
Täna, 11. aprillil algas nädal aega kestev Naiskodukaitse heategevuslik oksjon, mis toimub Sinilillekampaania raames. Seekord on oksjonile mineva valikul peamiselt keskendutud elamustele ning koolitustele, kuid on ka palju väärtuslikke esemeid.
Heategevuslikku oksjonit on oma esemetega toetamas Õhuseiredivisjon, Jalmar Vabarna, Comedy Estonia, Tiit Pruuli, Tallinna Loomaaed, Aleksei Turovski, Nikolai Novosjolov, Tõnu Tubli, Riigikogu, Tartu linnavalitsus, Neinar Seli, Salvest AS, Estiko-Plastar AS, Gustav Cafe OÜ, 2. jalaväebrigaad, Päästeamet jpt. Oksjoni võitjad saavad muuhulgas võimaluse külastada erinevaid tootmisi, sõjaväelinnakut, päästekomandot ja palju teisi põnevaid kohti, purjetada Tallinna lahel, õppida pille mängima, minna sõpradega matkale jne.
 
Oksjon viiakse läbi Naiskodukaitse Facebooki lehel, kust leiab ka rohkem infot kõige oksjonil oleva kohta:
https://fb.me/e/5nxbs28XP
 
Kogu oksjoni tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kellega koostöös Naiskodukaitse Sinilillekampaaniat korraldab. Üheksandat aastat toimuva Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Veterane on meie seas üle 3000, kes on osalenud erinevatel rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel mitmel pool maailmas.
 
2022. aasta kevadel kogutakse raha, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu valdkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadava tuluga aidatakse ITK Taastusravikliinikul soetada vajalik käerobot ning katta Ukraina veteranide ravi ja rehabilitatsioonikulusid.