et
en
Teksti suurus:
A A A

Kaitseliiduga liitumiseks:

Kuidas liituda Kaitseliiduga?

1.    Vali välja malev, millega soovid liituda. Malevate nimekirja ja kontaktandmed leiad siit.

2.    Võta valitud maleva personalispetsialistiga meili või telefoni teel ühendust ja lepi kokku kohtumine.

3.    Kohtumisel selgita enda eesmärke, saad infot maleva tegevuse kohta ning abi malevkonna valikul. Lisaks saad liitumiseks vajalike dokumentide blanketid.

Blanketid võid alla laadida ja eelnevalt täita ka siit:
          Kui soovid astuda tegev- või toetajaliikmeks (PDF, Word);
          Kui soovid astuda noorliikmeks (PDF, Word).

Tervisliku seisundi tõend (vaid tegevliikmeks astudes)
  • Kui sul on kehtiv mootorsõiduki juhtimisõigus - eraldi tõendit pole vaja, ankeedis märgi lisade juures arstitõendi juurde "EI".
  • Kui sul puuduvad juhiload - küsi oma perearstilt tervisetõendit, mida kasutatakse ka A- või B-kat juhiloa taotlemiseks. Kui perearst on tervisetõendi väljastanud, siis laadi digilugu.ee lehe kaudu tervisetõendi otsus alla. NB! Laadi alla vaid tervisetõendi otsus, kogu tervisetõendit esitada ei ole vaja (sisaldab tervisega seotud detailseid kirjeldusi). Vt siit. 
Vaata ka tegev- ja toetajaliikme erisusi ja pädevusi.
    
4.    Leia Kaitseliidu liikmete hulgast endale kaks soovitajat. Soovitajate puudumine ei ole avalduse esitamisel takistuseks - tavaliselt leitaksegi soovitajad liikmekssaamise protsessi jooksul.

5.    Kaitseliidu liikmeks vastuvõtmise kohta teeb ettepaneku maleva juhatus ning kaitseliitlaseks vastuvõtmise või sellest keeldumise otsustab malevapealik. 

Palun tutvuge ka Kaitseliidu seaduse ja kodukorraga.

Me kogume ja töötleme Kaitseliidu liikmekandidaatide ja Kaitseliidu liikmete isikuandmeid Kaitseliidu seadusest tulenevate ülesannete täitmise eesmärgil. Loe lähemalt kuidas Kaitseliidus isikuandmeid töödeldakse.

Kui soovid enda liitumissoovist esmalt teada anda, mine lehele https://liitu.kaitseliit.ee/, täida lahtrid ja sinuga võetakse ühendust!