et
en
Teksti suurus:
A A A

Tule osale Sinilille heategevuslikul oksjonil!

05.04.2021
Kol-ltn Kaido Tiituse meistritöö
Autor: NKK
Laura Põldvere kõrvarõngad, Hendrik Sal-Salleri autogrammiga elulooraamat, Gameboy Tetrise prillid, Anu Välba kaelakee, Ilmar Raagi nuga ja Joel Ostrati “Suure õhtusöögi” põll on vaid mõned näited esemetest, mida on võimalik soetada 05. aprillil algaval heategevuslikul oksjonil. Oksjonit korraldab Naiskodukaitse Sinilillekampaania raames.
Heategevuslikku oksjonit on oma esemetega toetamas Marina Kaljurand, Joel Ostrat, Hendrik Sal-Saller, Anu Välba, Trad. Attack!, Gameboy Tetris, Ilmar Raag, Kaido Tiitus, Inboil, Priit Kuusk, Liina ja Vahur Kersna, Inga Lunge, Laura Põldvere, Ott Kiivikas, Kristiina Šmigun-Vähi, Roald Johannson, Igor Kopõtin, Karl-Erik Talvet, Martin Herem, Mihkel Raud ja Teet Margna.

Oksjon viiakse läbi Naiskodukaitse Facebooki lehel. Oksjonil osalemiseks tee oma pakkumine vastava toote pildi alla. Oksjoni esemed aitab võitjateni toimetada Itella Estonia OÜ.

Kogu oksjoni tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kellega koostöös Naiskodukaitse Sinilillekampaaniat korraldab. Kaheksandat aastat toimuva Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Veterane on meie seas üle 3000, kes on osalenud erinevatel rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel mitmel pool maailmas.

Tänavu kevadel kogutakse annetusi, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Kampaaniaga saadav tulu aitab Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.