et
en
Teksti suurus:
A A A

Ühise laskevõistluse võitis Kaitseliidu Tallinna maleva Kalevi malevkond

24.10.2007
Kaitseliidu Harju ja Tallinna malevate ning Põhja Politseiprefektuuri ühise laskevõistluse Harju maavalitsuse rändkarikale võitis Kaitseliidu Tallinna malevasse kuuluv Kalevi malevkond.
Ühise laskevõistluse eesmärgiks on tihendada kontakte maakonna politsei, kaitseliidu ja teiste sisejulgeoleku alaste koostööpartnerite vahel, populariseerida laskmist kui võistlussporti kaitseliitlaste ja politseiametnike seas ning selgitada välja parimad laskurid, kellest eeskuju võtta.

Harju maavanema Värner Lootsmanni sõnul osutus ühine laskevõistlus üle ootuste populaarseks. "Loodan, et võistlusest kujuneb iga-aastane traditsioon, kus panevad enda oskused lisaks seekord osalenutele proovile ka teised maakonna eriteenistused ja kaitseväe üksused", lisas Lootsmann.

Laskevõistlustel osales kokku ligi 100 osalejat, kellest moodustati 4-liikmelised võistkonnad. Mõõtu võeti nii püstoli- kui automaadilaskmises, eraldi arvestuses võrdlesid oma oskusi tulirelvade käsitlemisel ka Harju maavanem ja maavalitsuse ametnikud, Tallinna linnavalitsuse ja Saku vallavalitsuse esindajad ning
Kaitseliidu Tallinna ja Harju maleva ja Põhja politseiprefektuuri juhid.

Ühise laskevõistluse võitis üldarvestuses Kaitseliidu Tallinna malevasse kuuluv Kalevi malevkond, kellele Harju maavanem andis üle maavalitsuse rändkarika. Juhtide võistluses edestasid militaarstruktuuride esindajad omavalitsuste ja maavalitsuse juhtkondi. Parim juht oli Kaitseliidu peastaabi ülem mjr Kajari Klettenberg.

Võistlus toimus eile, 24. oktoobril Kaitseliidu Tallinna Maleva lasketiirus Männikul.

Vt ka videoid: http://www.postimees.ee/251007/esileht/siseuudised/291512.php ja http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=17245980